Leczenie nietrzymania moczu – Rehlab.com Home // Leczenie nietrzymania moczu – Rehlab.com

!

Leczenie nietrzymania moczu – rozpoznajemy objawy, niwelujemy przyczyny


Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu to dla wielu naszych pacjentów (zdarza się, że w młodym wieku) bardzo wstydliwy problem, z którego rozwiązaniem często zwlekają. Takie zachowanie może prowadzić jednak do pogłębienia się przyczyn jego występowania, a tym samym znacznie wydłużyć i utrudnić leczenie nietrzymania moczu. Na problem ten może składać się bardzo wiele czynników – od nadwagi, przez brak kondycji, a na przebytych operacjach pęcherza kończąc – dlatego nasz zespół składa się z ekspertów, którzy potrafią bezbłędnie powiązać objawy z rodzajem Państwa dolegliwości.

Leczenie nietrzymania moczu

Leczenie nietrzymania moczu różni się w zależności od rodzaju problemu oraz przyczyn jego występowania. Przeprowadzana w naszym gabinecie terapia odnosi się do:

• naglącego nietrzymania moczu,
• wysiłkowego nietrzymania moczu,
• mieszanego nietrzymania moczu.

By Państwu pomóc skupiamy się zatem na przyczynach problemu oraz staramy się tak uwarunkować i wyćwiczyć ciało pacjenta, by skorygować oraz wyeliminować wszelkie czynniki powodujące ten stan. Dzięki temu leczenie nietrzymania moczu z naszą pomocą przebiegnie w kilku komfortowych i stopniowo budujących efekty etapach.

Fazy leczenia nietrzymania moczu

W każdej fazie leczenia nietrzymania moczu mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie merytoryczne, ale przede wszystkim na doświadczenie i umiejętności praktyczne. Dla zwiększenia Państwa komfortu jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces terapii zarówno w naszym gabinecie, jak i w domu klienta. Ufamy, że atrakcyjna cena oraz jasne warunki współpracy przekonają Państwa do zaufania naszym umiejętnościom, a efekty przywrócą wygodę w codziennym funkcjonowaniu, którą utracili Państwo zwlekając z leczeniem nietrzymania moczu.